Ramazan eğlenceleri Forum Bornova’da

16 Temmuz 2013 Salı

Forum Bornova, canlı müzikten geleneksel maniler seslendiren davulcuya, tahta bacaktan şerbet ve macunculara kadar birçok etkinlikle ziyaretçilerini bekliyor

ramazan-eglenceleri-forum-bornovada

İzmir’in alışveriş ve yaşam merkezi Forum Bornova’da ramazan ayı boyunca her cuma, cumartesi ve pazar günü birçok etkinlik gerçekleşecek.


İftardan sonra başlayacak şenlikler canlı müzik, geleneksel maniler seslendiren davulcu ve tahta bacak gösterisiyle devam edecek. Ziyaretçilere geleneksel ramazan şerbeti ve renk renk Osmanlı macunları da ikram edilecek.

Forum Bornova, ramazan ayı boyunca hafta sonları iftardan önce düzenlediği Çocuk Kulübü etkinlikleriyle, minik ziyaretçilerin de eğlenceli saatler geçirmesini sağlıyor. Çocuklara özel gösteriler ve birbirinden eğlenceli sürprizlerle minikler geleneksel ramazan eğlenceleriyle buluşuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri