Ramazan eğlencesi Forum Kayseri’de

17 Haziran 2015 Çarşamba

Forum Kayseri, ziyaretçileriyle birlikte geçireceği 4’üncü ramazan ayı için yine dolu dolu bir program hazırladı. Forum Kayseri, ünlü sanatçılar Öykü Gürman ve İlhan Şeşen konserlerinden Okan Karacan gösterisine, Hacivat Karagöz’den illüzyon gösterilerine kadar çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapacak

ramazan-eglencesi-forum-kayseride

Forum Kayseri, bölge halkına keyifli bir ramazan yaşatmak için 18 Haziran-17 Temmuz tarihleri arasında renkli ve keyifli etkinliklerin yer aldığı bir program hazırladı. Üstelik ramazanın ilk haftası 200 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes Forum Kayseri’den iftar menüsü kazanacak.

Forum Kayseri ramazan etkinlikleri kapsamında ziyaretçiler Hacivat-Karagöz, illüzyon gösterileri ve Fasıl Dinletisiyle adeta geçmişe yolculuğa çıkacak. Öykü Gürman’ın şarkılarıyla coşacak Kayserililer, İlhan Şeşen’in en sevilen şarkılarını hep bir ağızdan söyleyecek. Ünlü komedyen Okan Karacan’da ramazanda Forum Kayseri’de olacak ve keyifli şovuyla Forum Kayseri’ye gelenleri gülmekten kırıp geçirecek.

Her gün geleneksel ikramla ağızları tatlandıracak olan Forum Kayseri, dolu dolu ve unutulmaz bir ramazan yaşatacak. Üstelik ramazan ayının ilk haftası 200 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes iftar menüsü kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri