Ramazan İzmir Optimum’da farklı yaşanıyor

15 Temmuz 2014 Salı

Geleneksel etkinliklerin bu yıl da renkli anılar yaşattığı İzmir Optimum Outlet’te, Onbir Ayın Sultanı ramazan dolayısıyla nostalji rüzgarları esiyor

ramazan-izmir-optimumda-farkli-yasaniyor

Ramazanaa özel etkinlikler hazırlayan Optimum, misafirlerini ramazan davulcusuyla karşılıyor ve her iftar saatinde Osmanlı şerbeti ikram ediyor. Osmanlı dönemi kıyafetleriyle AVM içinde dolaşan Kâtip ve Kâtibe de sempatik tavırlarıyla ortama ayrı bir renk katıyor. Ayrıca İzmirliler büyüleyici dakikalar yaşatan semazen gösterilerine de büyük ilgi gösteriyor.

Geleneksel kültürümüzün simgesi olan Karagöz ve Hacivat Gölge Oyunu da izleyenleri hem eğlendiriyor hem düşündürüyor. Özellikle çocuklar Karagöz ve Hacivat'ın oyununa meraklı gözler ve kahkahalarla eşlik ediyor.

“Nerede o eski Ramazan’lar” diyenlerin buluşma noktası Optimum’da, ramazan ayı boyunca bayan fasıl grubu da iftar esnasında seslendirdikleri eserlerle ziyaretçileri mest ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri