Ramazan keyfi Kozzy’de

08 Temmuz 2013 Pazartesi

Kozzy AVM, ziyaretçileri için hazırladığı etkinliklerini ramazan ayında da sürdürüyor. Ramazanın kendine has atmosferi bu yıl da Kozzy’de dolu dolu hissedilecek. 6 Temmuz – 11 Ağustos günleri arasında sürecek etkinlikler hem çocuklar hem de yetişkinler için unutulmaz anlara sahne olacak

ramazan-keyfi-kozzyde

Etkinlikler boyunca çocuklar, Karagöz Tasvir Atölyesi’nde gölge oyununun karakterlerinin yapılışını öğrenirken, Topaç Fırıldak Atölyesi ile de nostaljik oyuncakları keşfetmenin heyecanını yaşayacak. Kozzy’deki Ramazan Davulu Boyama ve Tarihi Oyuncaklar Atölyeleri’ndeki çalışmalarda ise çocuklar hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de keyifli vakit geçirecek. Kıvanç & Burak ikilisinin illüzyon gösterisi ise Kozzy’nin tüm ziyaretçilerini hayrete düşürecek.

Kozzy AVM’de ramazan ayı boyunca sürecek etkinlikler sadece bu kadarla da sınırlı değil. Kendine has yemek tarifleriyle gönüllere taht kuran Ayşe Tüter de Kozzy’de Bayram Lezzetleri etkinliğinde buluşarak, yine en leziz ve pratik tariflerini meraklılarıyla paylaşacak.

Piyano ve tambur eşliğindeki Klasik Türk Müziği dinletileri ile ramazanın büyülü havasını hissedecek olan Kozzy ziyaretçileri, ney dinletileri ile Hatun-i Zamane’nin şarkılarını dinlemekten de kendilerini alamayacak. Karikatür, Çömlek ve Resim Atölyeleri’nin yanı sıra hat ve ebru çalışmalarının da yapılacağı Kozzy, tüm ziyaretçilerine kuru kahve, lavanta ve çocuklar için de balon hediye edecek. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinliklere katılıp, ramazan coşkusunu doyasıya yaşamak isteyen herkes Kozzy’e davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri