Ramazan, Metroport’ta şölen havasında yaşanıyor

23 Temmuz 2013 Salı

Metroport AVM, farklı ramazan etkinlikleriyle ziyaretçilerini şaşırtmayı amaçlıyor

ramazan-metroportta-solen-havasinda-yasaniyor

Metroport’ta ramazan ayının sihirli atmosferi kapıda başlıyor. AVM’ye gidenleri özel kostümleriyle eski İstanbul hanımefendi ve beyefendileri gül suyu ile lokum ikram ederek kapıda karşılıyor. İftar öncesi ve sonrası Osmanlı macunu, şerbet, helva gibi ikramlar da içeride konukları bekliyor. Porselen sanılan canlı heykeller, geleneksel figürlerle tam bir görsel şölen yaratıyor.

Canlı heykellerin sunumu dışında fasıl, semazen gösterisi, Hacivat&Karagöz ve orta oyunları gibi ramazanın bütün renkleri Metroport AVM’de yaşanmaya devam ediyor. İftar saati yaklaştığında Türk sanat müziğinin unutulmaz şarkılarıyla fasıl eşliğinde oruçlar açılıyor ve etkinlikler AVM’nin kapanış saati olan 23.00’e kadar devam ediyor.

3 Ağustos Cumartesi günü Kadir Gecesi’nde ise, Ömer Döngeloğlu ile ramazan sohbetleri, ney dinletisi ve semazen gösterisi ile ziyaretçilere hem kulağa hem de göze hitap eden bir şölen sunulacak. Metroport AVM’de ramazan, ziyaretçilere etkinlikler, ikramlar ve farklı aktivitelerle tüm gelenekselliğiyle yaşatılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri