Ramazan, Metroport’ta tüm gelenekselliğiyle karşılanıyor

10 Temmuz 2013 Çarşamba

Bahçelievler Metroport AVM, ramazan için geleneksel ve bir o kadar da keyifli etkinlikler düzenliyor

ramazan-metroportta-tum-gelenekselligiyle-karsilaniyor

Fasıl, semazen gösterisi, Hacivat & Karagöz ve orta oyunlarıyla ramazanın bütün renkleri AVM’ye taşınıyor. Ömer Döngeloğlu ile ramazan sohbetleri, Karagöz & Hacivat’ı günümüze taşıyan en önemli ustalardan Tacettin Diker ile sergi atölyesi, geleneksel ikramlar ve daha birçok farklı etkinlik Metroport ziyaretçileri için hazırlandı.

Metroport AVM’de ramazan ayının sihirli atmosferi kapıda başlıyor. AVM’de tüm konukları özel kostümleriyle eski İstanbul hanımefendileri ve beyefendileri gül suyu ile lokum ikram ederek karşılıyor. AVM’ye girildiğinde canlı heykellerin şaşırtıcı sunumu tam bir görsel şölen havasında. İftar öncesi ve sonrası Osmanlı macunu, şerbet, helva gibi ikramlar da içeride konukları bekliyor.

İftar saati yaklaştığında Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz şarkılarıyla fasıl eşliğinde oruçlar açılıyor ve etkinlikler AVM’nin kapanış saati olan 22.00’ye kadar devam ediyor. 1 ay boyunca her cuma ve cumartesi akşamları bu etkinliklerin tamamı Metroport’un konuklarını bekliyor olacak.

3 Ağustos Cumartesi günü Kadir Gecesi’nde ise ney dinletisi ve semazen gösterisi ile ziyaretçilere hem kulağa hem de göze hitap eden tam bir şölen sunulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri