Ramazan Meydan Merter AVM’de farklı yaşanacak

26 Haziran 2014 Perşembe

Meydan Merter Alışveriş Merkezi, ramazan boyunca devam edecek farklı etkinliklere tüm Merterliler’i davet ediyor

ramazan-meydan-merter-avmde-farkli-yasanacak

Meydan Merter AVM’de etkinlikler ve söyleşilerle ramazan ayı farklı yaşanacak. 2-7 Temmuz günleri arasında Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile söyleşi düzenlenecek. Saat 22.00’de gerçekleşecek olan söyleşide tüm ziyaretçiler keyifli ve aydınlatıcı bir sohbet dinleyecek.

Şair, yazar, gazeteci, araştırmacı, tiyatro oyuncusu Sunay Akın, eski zamanların ramazan öykülerini Meydan Merter AVM ziyaretçilerine 6 Temmuz akşamı saat 22.00’de anlatacak.

Ayrıca Meydan Merter’de 28 Haziran – 5-12-19 Temmuz günleri arasında saat 15.00’te Çocuk Yarışmaları, Sosis, Yüz Boyama etkinlikleri ve Orta Oyunu’da düzenlenecek. Daha sonra, Bir Meddah Hikâyesi Yunus “Bir Söz Söylemiş Hiçbir Söze Benzemez” etkinliği de 12 Temmuz akşamı saat 22.00’de izleyicileriyle buluşacak.

TV ve Show dünyasının sevilen ve bağenilen ikilisi Süheyl ve Behzat Uygur Kardeşler 19 - 26 Temmuz akşamı saat 22.00’de sevenleriyle biraraya gelecek. Birbirinden güzel ve eğlenceli yarışmalar Meydan Merter AVM ziyaretçilerini bekliyor.

Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya “Ramazan boyunca devam edecek birbirinden keyifli etkinliklerde ve iftar sonrası sohbetlerde ziyaretçilerimizi ağırlamaktan, onlarla birlikte 11 Ayın Sultanı’nı yaşamaktan büyük mutluluk duyacağız” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri