Ramazanda CarrefourSA’da fiyat artışı yok

27 Haziran 2014 Cuma

CarrefourSA, ramazan ayında sebze-meyve fiyatlarında keskin değişimlere geçit vermeyeceğini açıkladı. CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet T. Nane, yerel üreticilerle uzun yıllara dayanan iş birliğinden de aldıkları güçle sebze ve meyve fiyatlarında istikrarı sağladıklarını belirterek, “Belirli ürün gruplarımızda çiftçilerimizle yılın başında yaptığımız anlaşmalar sayesinde fiyatlarımızda keskin değişimlerin önüne geçiyoruz. Tüketicilerimiz, ramazan ayında da yine en uygun fiyata, en taze meyve ve sebzeyi CarrefourSA raflarında bulacak” diye konuştu

ramazanda-carrefoursada-fiyat-artisi-yok

CarrefourSA, ramazan öncesi sebze ve meyvede yüksek zamların konuşulduğu gıda piyasasında istikrarlı fiyatlar uygulamaya kararlı. CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet T. Nane, “CarrefourSA olarak taze gıda ürünlerini en yüksek kalite ve en uygun fiyatla tüketicilerimize sunmayı temel ilke olarak benimsedik. Bu çerçevede yerel üreticilerimizle uzun yıllara dayanan iş birliğimizden de aldığımız güçle sebze ve meyve fiyatlarında istikrarı sağlayarak, piyasa şartlarından kaynaklanan keskin değişimlerin önüne geçeceğiz” dedi.

CarrefourSA olarak yeni dönemde, taze gıda ürünlerinin satın alma süreçlerini de sadeleştirdiklerini,  “Tarladan Rafa” uygulaması ile kaynağından aldıkları ürünleri tüm tedarik süreçlerinde takip ederek gerçekleştirdikleri lojistik iyileştirme çalışmaları ile 36-40 saat içinde raflara ulaştırdıklarını hatırlatan Nane, “Tüketicilerimiz ramazan ayında da yine en uygun fiyata en taze meyve ve sebzeyi CarrefourSA raflarında bulacak” diye konuştu.

CarrefourSA’da ramazan hazırlıkları
CarrefourSA’da ramazan hazırlıkları da tamamlandı.  Ramazan coşkusunu yaşatmak ve daha keyifli alışveriş yapmayı sağlamak amacıyla CarrefourSA Hipermarketleri’nde bu aya özel hazırlanan ramazan sokaklarında, ceviz, hurma, zeytin çeşitleri, pastırma, kadayıf, güllaç, yufka, kuru meyveler gibi birçok ürünü aynı çatı altında özel stantlarda satışa sunuyor. Ramazanın vazgeçilmezi pide ise kepekli, zeytinli, yumurtalı ve sütlü çeşitleri ile ramazan sofralarını tamamlıyor.

CarrefourSA’nın, her yıl müşterilerine sunduğu geleneksel ramazan kolileri de, her bütçeye uygun fiyatlarıyla raflardaki yerini aldı. “ Geleneksel Ramazan Kolisi”, “Klasik Ramazan Kolisi”, “Süper Ramazan Kolisi”, “Mega Ramazan Kolisi” ve “Lüks Ramazan Kolisi” olarak hazırlanan beş ayrı çeşit erzak paketi, 24,90 TL ile 89,90 TL arasında değişen fiyatlarıyla müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılarken, sofraları da zenginleştirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri