Ramazanda çocuklar eğlenceye doyacak

10 Temmuz 2013 Çarşamba

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, dolu dolu yaz programına Ramazan Etkinlikleri’ni ekliyor. Etkinlikler 12 Temmuz’da başlayarak 10 Ağustos’a kadar sürecek

ramazanda-cocuklar-eglenceye-doyacak

Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi’nin minik misafirlerine ücretsiz hizmet verdiği Kültür Merkezi, Haziran teması Eski İstanbul’da Yaşam’ın ardından ramazan etkinlikleri ile geliyor. Karagöz Ustası Hayali Suat Veral’in cumartesi gösterileriyle katılacağı program,  küçükler kadar büyükler için de tam bir ramazan şöleni olacak.

Sıcak yaz aylarını ve tatil günlerini kültür, sanat ve eğlence ortamında geçirecek olan minikler, sanat atölyeleri dışında yüz boyama ve ramazan hatırası fotoğraf çekimi aktivitelerinden hiçbir ücret ödemeden faydalanacak. Türk Gölge Oyunu, Fasıl, Meddahlık, El Sanatları, Geleneksel Mutfak,  Bilmece Bildirmece,  Çini ve Direkler Arası Şenlikleri’ni barındıran ramazan programı, profesyoneller eşliğinde sunularak çocukların taze zihinlerinde sıcacık izler bırakacak.

Birer saatlik atölyeler halinde uygulanacak olan etkinlikler, pek çok sürprizin ve Masal Tersanesi’nin “Ramazan Geldi Hoş Geldi” adlı kukla oyununun sergilenmesinin ardından, 10 Ağustos Cumartesi günü “Bir Maniniz Yoksa Yarışalım” adlı yarışmayla sona erecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri