Ramazanda herkes İnegöl AVM’de

24 Haziran 2015 Çarşamba

11 ayın sultanı ramazan ayı İnegöl AVM’de dolu dolu yaşanıyor. İnegöl AVM akşam iftarda fasılıyla, meydanda aktiviteleriyle, iftarda leziz menüleri ve ikramlarıyla ramazan boyunca öğlen 12’den gece 12’ye kadar hizmet veriyor

ramazanda-herkes-inegol-avmde

Açıldığı günden bu yana aktiviteler, kampanyaları, alışveriş mağazaları, sosyal alanlarıyla ziyaretçilerini memnun eden İnegöl AVM 11 ayın sultanı ramazan ayını da yine ziyaretçileri için dolu dolu geçiriyor.

Öğlen 12’den gece 12’ye kadar açık kalacak İnegöl AVM iftarda ve iftardan sonra ziyaretçileri için ayrıcalıklar sunuyor. İftarda fastfood mağazalarının hazırladığı birbirinden özel menüleriyle hizmet verecek. Her akşam iftar yapan ziyaretçilere özel ud, ney, tef üçlüsünden oluşan canlı fasıl yapılacak. Yine iftar yapanlara özel ikramlarla da iftar yapanların yüzünü güldürecek.

Her Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar Orta Oyunu, Karagöz Hacivat, Sihirbaz gösterisi, Aşuk Maşuk, Drama gibi geleneksel Ramazan eğlenceleri iftardan hemen sonra 21.30’da İnegöl AVM sahnesinde olacak.

Modern yapının içerisinde geleneksel ruhu yaşatan İnegöl AVM bu ramazanda yine çok renkli ve eğlenceli. Bu eğlenceleri kaçırmayın.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri