Ramazanın büyülü havası İstanbul Optimum’da

11 Temmuz 2013 Perşembe

İstanbul Optimum Outlet, ziyaretçileri için hazırladığı etkinlikler ve söyleşilerle, ramazanı karşılıyor. Ramazan ayının büyülü havasını yaşatacak olan İstanbul Optimum, geleneksel konsepte uygun olarak hazırlanan Ramazan Sokağı’nda ziyaretçilerini geçmişe götürecek, 21 Temmuz günü, tasavvuf araştırmacısı ve yazar Cemalnur Sargut’u sohbet toplantısında ziyaretçileriyle buluşturacak

ramazanin-buyulu-havasi-istanbul-optimumda

İstanbul Optimum Outlet, ramazan ayı boyunca hem çocuklar hem de yetişkinler için keyifli aktivitelere sahne olacak. Ziyaretçiler bir yanda ramazan boyunca Osmanlı kıyafetleri ile çektirecekleri fotoğrafların heyecanını yaşarken, bir yandan da her cuma geleneksel Türk müziği dinletileri ve her cumartesi düzenlenecek fasıl ile huzur dolu tınıların keyfine varacak.

Ayrıca her cumartesi gerçekleşecek kanto gösterisi ile eski ramazan eğlenceleri canlandırılacak. Ramazan süresince her pazar düzenlenecek sema gösterileri ise izleyenleri büyüleyecek. İstanbul Optimum ziyaretçileri, yine pazar günleri gerçekleştirilecek olan ney ve yaylı tambur dinletilerinden de kendilerini alamayacak. Kaligrafi, ebru ve karikatür etkinliklerine katılmak isteyenler ise İstanbul Optimum’da kurulacak olan, Ramazan Sokağı’na uğramadan geçemeyecek.

Ramazanda İstanbul Optimum’dan alışveriş yapanlar 11 Ağustos’a kadar geçerli olacak çekiliş kampanyasına katılma şansı yakalayacak. 100 TL ve üzeri alışveriş yapan bir kişiye Nissan Qashqai, 5 kişiye iPhone 5 ve 20 kişiye de iPad mini hediye edilecek. 

Ramazan boyunca cuma ve cumartesi günleri 23.00’e kadar açık olacak İstanbul Optimum’da ziyaretçiler yüzde 70’e varan indirimli alışverişin yanı sıra eğlenceli aktiviteleri ile keyifli zamanlar yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri