Ramazanın keyfi Carrefour İçerenköy’de çıkacak

26 Haziran 2015 Cuma

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, düzenleyeceği nostaljik ramazan eğlenceleri ziyaretçilerine ile keyifli bir ramazan yaşatacak

ramazanin-keyfi-carrefour-icerenkoyde-cikacak

Carrefour İçerenköy ziyaretçileri, ramazan etkinlikleri kapsamında her Cuma – Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşecek Aşuk ve Maşuk Gölge Oyunları, Orta Oyunu, Meddah, Kukla Tiyatrosu, Akrobat, İllüzyonist, Jonglör, Kanto gösterileri ile keyifli bir ramazan ayı geçirecek.

Etkinliklerin yanı sıra Carrefour İçerenköy AVM ziyaretçilerini eğlenceli bir sürpriz bekliyor. Ziyaretçiler, hafta içi her gün alışveriş merkezi içinde Yeniçeri ve Padişah, İstanbul Hanımefendisi ve Beyefendisi, Çığırtkan, Beberuhi, Vezir, Ramazan Davulcusu, Manidar, Arap Bacı, Tuzsuz Deli Bekir, Keloğlan ve Nasrettin Hoca ile karşılaşabilecek.

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nin ziyaretçilerine diğer sürprizi ise ramazan ayı süresince AVM içine kurulacak olan, ziyaretçilerin Osmanlı kıyafetleri giyerek fotoğraf çektirebilecekleri fotoğraf alanı olacak. Ziyaretçiler Osmanlı kıyafetleri giyip, fotoğraf çektirerek nostaljik ramazan etkinliklerini ölümsüzleştirecek.

17 Haziran – 18 Temmuz günleri arasında gerçekleşecek etkinliklere tüm Carrefour İçerenköy AVM ziyaretçileri davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri