Ramazanın neşesi her gün Antalya Migros’ta

09 Temmuz 2013 Salı

Ece Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, ramazanı birbirinden renkli eğlenceler, dolu bir program ile karşılıyor

ramazanin-nesesi-her-gun-antalya-migrosta

Ramazan ayı boyunca iftardan önce her Cuma, cumartesi ve pazar günleri saat 17.00’de Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde etkinlikler izlenebilir.

Her cuma günü güldüren, güldürürken de düşündüren Karagöz & Hacivat oyunu ile birbirinden ilginç illüzyon gösterileri, cumartesi günleri tüm ziyaretçilerin ruhlarını dinlendirecek ney dinletisi ve semazenler, ramazan boyunca her pazar günü ziyaretçilerin eğlenceli saatler geçireceği birbirinden farklı ramazan tiplemeleri gösterileri yapılacak.

Ramazanın son gününde, etkinlikler Mehteran Takımı’nın gösterisi ile devam edecek. Bayramın birinci ve ikinci günlerinde yine saat 17.00’de ziyaretçiler folklor gösterilerini izleme imkânına sahip olacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri