Ramazanın tadı var

30 Haziran 2014 Pazartesi

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, 28 Haziran-26 Temmuz arasında Ramazan Özel Etkinlikleri ile çocuklarla

ramazanin-tadi-var

Çocuk Kültür Merkezi, 17 gün sürecek olan Ramazan Programı boyunca pazartesi, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri açık olacak. Hafta içi 15.00 -17.00 saatleri arasında geleneksel sanatlarla tanışacak olan çocuklar, cumartesi günleri 14.00-18.00 arasında aktivitelerden yararlanabilecek. 3-14 yaş grubundaki tüm çocukların ücretsiz katılabileceği aktiviteler, bu aya özel olarak unutulmaya yüz tutmuş çocuk oyunlarını da içeriyor. 2012 yılından bu yana bol eğlence ve sınırsız atraksiyonu keyifli eğitimle buluşturan Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, Neomarin Pendik AVM içerisindeki kapalı salonunda hizmet veriyor.

Ramazan Programı, ilk gün olan 28 Haziran’da Karagöz-Hacivat Ustası Hayali Suat Veral’in gösterisiyle ‘onbir ayın sultanı’nı tüm ziyaretçilere hissettirdi. Uluslararası pek çok festivalde ülkemizi başarıyla temsil eden Veral, Geleneksel Türk Gölge oyununu orijinal tasvirlerle çocuklara büyük bir coşkuyla tanıttı.

Etkinlikler, 26 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşecek bayramlaşmanın ardından, Lila Düşler Tiyatrosu tarafından sahnelenen “İbiş Ne Demiş” adlı ortaoyunuyla sona erecek. Çocuklar kadar yetişkin ziyaretçilerin de ilgisini çekecek olan gösteriler, tüm aktiviteler gibi ücretsiz. Anenevi kültürümüzü tüm yönleriyle aktivitelere özenle yerleştiren Neomarin Çocuk Kültür Merkezi yetkilileri; bilimin, geleneğin, sanatın, eğitim ve eğlencenin iç içe geçtiği programa geçmişin sıcaklığını hatırlamak isteyen herkesi davet ediyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri