Real Hipermarketleri İstanbul Avrupa Yakası'na Adım Attı...

29 Ekim 2007 Pazartesi

Türk perakende sektörünün lider markalarından biri olmak için yatırımlarını birbiri ardına açıklayan Real Hipermarketleri, İstanbulun Avrupa yakasındaki ilk mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Büyükçekmecede açılışı yapılan Real mağazası, yaklaşık 200 bin tüketiciye hizmet verecek.

Türk perakende sektörünün lider markalarından biri olmak için yatırımlarını birbiri ardına açıklayan Real Hipermarketleri, İstanbulun Avrupa yakasındaki ilk mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Büyükçekmecede açılışı yapılan Real mağazası, yaklaşık 200 bin tüketiciye hizmet verecek. Dün resmi olarak hizmete açılan Büyükçekmece Real Hipermarketi, toplam 8 bin 635 metrekare net satış alanına ve 16 bin 500 metrekare brüt alana sahip. Real Hipermarketlerinin Büyükçekmecelilerle buluşacağı bu mağaza, 35 bin metrekarelik arazi üzerine kuruldu. Büyükçekmece Real Hipermarketinin kurulu olduğu alanda, 15 dakikalık ulaşılabilir çevre içinde yaklaşık 45 bin hane bulunuyor. Büyükçekmece Real Hipermarketi, park sıkıntısının katlanarak arttığı İstanbulda, bin 500 aracın rahatlıkla park edilebileceği geniş ve ferah otoparkı ile de ziyaretçilerine büyük kolaylık sunuyor olacak. Büyükçekmece ve çevre semtlerdeki nüfusun giderek arttığı da dikkate alındığında, Real Hipermarketleri geniş otoparkının yanı sıra ferah iç düzeni ve 40 binden fazla ürün çeşitliliği ile de alışverişi keyfe dönüştürecek.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri