Real kampanyasını kaçıran üzülecek

03 Eylül 2015 Perşembe

İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Konya ve Kocaeli’de 13 mağazasıyla hizmet veren Real Hipermarketleri, Eylül ayı itibariyle “Kaçırma Üzülürsün” kampanyasına başlıyor

real-kampanyasini-kaciran-uzulecek

Real Hipermarketleri her 15 günde bir tekrarlayacağı “Kaçırma Üzülürsün” kampanyasının ilkine 1 Eylül itibariyle başladı. Kampanya kapsamında, 1-15 Eylül günleri arasında Paşabahçe markalı çiçek desenli çay bardağı ve çay tabağı birlikte 0,90 TL’ye, Sinbo Tost Makinesi⃰ ve Sinbo Su Isıtıcısını ise birlikte 49,90 TL’ye satışa sunuluyor.

15 Eylül gününe kadar belirlenen indirimli fiyatlarla satılacak ürünler, 15 Eylül günü itibariyle eski fiyatlarına geri dönecek. 15 Eylül – 1 Ekim arası ise, belirlenen yeni “Kaçırma Üzülürsün” kampanya ürünleri satışa sunulacak.

⃰Kampanya dahilinde olan ürünler Sinbo sk703 Tost Makinesi ve Sinbo ssm 2512/13 su ısıtıcısıdır. Sinbo’nun farklı ürünlerinde kampanya geçerli değildir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri