Renkler Ülkesi’nde çocuk olmak

21 Nisan 2014 Pazartesi

Atrium AVM’de çocuklar için bir ilk! 23 Nisan Çarşamba günü, “Renkler Ülkesi’nde Çocuk Olmak” diyoruz

renkler-ulkesinde-cocuk-olmak

Ataköy Atrium Alışveriş Merkezi, Atatürk’ün Türk ve dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için doludizgin bir etkinlik programı hazırladı. Çevre bölgelerde yaşayan tüm çocukları bu programa davet eden AVM, etkinlikleri ücretsiz olarak gerçekleştirecek. GA Çocuk tarafından tasarlanan etkinlik projesi, AVM’nin farklı katlarında 11.00-16.00 saatleri arasında kesintisiz uygulanacak.

23 Nisan Çocukları, tüm gün sürecek olan tematik yüz boyama etkinliğinin yanı sıra, profesyoneller eğitmenler eşliğinde yine tüm gün sürecek olan Dekoratif Tasarım Etkinliğine katılabilecek. Etkinlik kapsamında Türkiye’nin çok değerli iki tiyatro sanatçını da ağırlayacak olan AVM, Geleneksel Türk Gölge Tiyatrosu ve Kukla Tiyatrosu performanslarıyla çocuklara tam bir bayram havası yaşatacak.

Saat 13.00’da Karagöz Ustası Hayali Suat Veral sahnede olacak. Geleneksel Türk Gölge Oyunu sanatının araştırılması, geliştirilmesi ve yeni nesillere aktarılmasını sağlamak amacıyla başladığı sanat hayatı boyunca birçok ödül alan sanatçı, yurt içi ve yurt dışında geleneksel sanatımızı başarıyla temsil etti. 15.00-16.00 arasında Sevinçer Masal Tersanesi tarafından sahnelenecek olan kukla tiyatrosu ise günün final gösterisi. Obje ve kuklaların kullanımıyla daha zengin, görsel açıdan etkili hikayeler anlatmayı hedefleyen bir tiyatro türü olan Kukla Tiyatrosu, hikayesi ve kuklalarıyla çocukları farklı bir deneyimin masalsı atmosferine dahil edecek. Oyunlar, günün diğer aktiviteleri gibi ücretsiz. Tüm çocuklar ve içindeki çocuklarla yaşayan tüm büyükler için…Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri