Renkli şekerler Optimum AVM’de patlayacak

01 Aralık 2015 Salı

Milyonları bağımlı eden meşhur şeker patlatma oyunu Candy Crush, İstanbul Optimum’da

renkli-sekerler-optimum-avmde-patlayacak

Her gün milyonlarca kişi tarafından oynanan mobil şeker patlatma oyunu Candy Crush, 3-6 Aralık günleri arasında 12.00 – 20.00 saatleri arasında, İstanbul Optimum Outlet AVM’de meraklılarıyla buluşacak. İstanbul Optimum Outlet, ziyaretçilerine özel rengârenk ve şeker kokan birbirinden eğlenceli etkinliklerle planlanan oyun şenliğinde, büyükler için de turnuva alanı yer alacak. Eğlendirirken kazandıran, İstanbul Optimum Outlet Candy Crush Şenliği’nde, çocukların renk ve tamamlama kabiliyetlerini geliştirmeleri ve yeni insanlarla tanışarak sosyalleşmeleri amaçlanıyor.


Ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan İstanbul Anadolu Yakası’nda ilk kez gerçekleşecek Candy Crush Şenliği’nde 10 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için ayrı; daha küçük çocuklar için ise daha farklı iki alan kurulacak. Etkinliğe katılıp daha fazla ‘şeker kırmak’ için ter döken katılımcılar en iyi skoru yapmak için birbirleriyle kıyasıya yarışacak.


Şenlik alanında ayrıca: 5 – 9 yaş arası çocuklar; görev çarkını çevirerek oyuna başlayacak, daha sonra ‘Eşini Bul Oyunu’, ‘Şekerleme Kazanı’, ‘Lolipop İle Şeker Kırma’ ve en sonunda ‘Şeker Fırtınası’ etaplarından geçerek, kendileri için özel hazırlanmış Bebeto Candy Crush şekerlerine kavuşacak. 10 yaş üzeri çocuk ve yetişkinler özel hazırlanmış seviyeler üzerinden dev dokunmatik ekranda Candy Crush oynayacak ve en iyi skoru yapmaya çalışacak. Türkiye’de ayda 15.9 milyon aktif kullanıcısı olan oyun, 2013 yılında Uluslararası Mobile Gaming yarışmasında “En Sosyal Ödül”ünü kazandı. Türkiye’de ise mobil cihazlar üzerinden her ay ortalama 1.2 milyar oyun oynanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri