Rezzan Kiraz, 21 Aralık’la ilgili soruları Agora’da yanıtladı

10 Aralık 2012 Pazartesi

Astroloji Uzmanı Rezzan Kiraz, geçtiğimiz günlerde Agora Sohbetleri için Agora Alışveriş Merkezi’ndeydi. Burçlara göre 2013 yılını yorumlayan Kiraz, Maya takviminde yer alan 21 Aralık ile ilgili tüm merak edilenleri de açıkladı

rezzan-kiraz-21-aralikla-ilgili-sorulari-agorada-yanitladi

Her hafta uzman konuklarıyla Agora AVM’nin klasikleşen Agora Sohbetleri’ne ünlü astroloji uzmanı Rezzan Kiraz konuk oldu. Agora’da, etkinliğin dakikalar öncesinde Kiraz hayranları yerini almaya başladı. Kiraz, burçlara göre 2013 yılını yorumlayarak, gelen ziyaretçilerin sorularını cevapladı. 2013 yılının burçları nasıl etkileyeceğini anlatan ünlü astrolog, İzmirlilerden yoğun ilgi gördü.

Maya takviminde yer alan 21 Aralık ile ilgili tüm merak edilenleri de açıklayan Rezzan Kiraz, olumlu ve pozitif düşünmenin tüm yaşantımızı etkileyen en önemli unsur olduğunu belirterek, negatif düşüncelerden uzak durmamız gerektiğini açıkladı. Kiraz, Maya takvimine göre dünyanın sonu gelecek gündeminin de şişirme bir gündem olduğunu belirtti.

Yoğun ilgiyle takip edilen Agora Sohbetleri’ne bu hafta televizyon yapımcısı ve NLP uzmanı Gönül Erkut konuk olacak. Vücut enerjisinin doğru kullanımının yaşantımıza nasıl olumlu yansıdığını anlatacak olan Erkut; konuyla ilgili küçük detaylar vererek daha sağlıklı ve de kaliteli bir yaşamın sırlarını anlatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri