Roboland çocukları bekliyor

14 Nisan 2015 Salı

Konya Kentplaza AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında heyecanlı bir etkinliğe sahne olacak

roboland-cocuklari-bekliyor

18 - 23 Nisan günleri arasında Kentplaza’da yapılacak olan “Roboland” etkinliğinde, tüm çocuklar kendi robotlarını tasarlamanın heyecanını yaşayacak. Konya Kentplaza AVM içinde “Roboland” etkinliği için oluşturulacak olan özel alanda, sevimli küçükler 23 Nisan coşkusunu günler öncesinden yaşamaya başlayacak. Meraklı minikler robot yapımını öğrenecekleri etkinlik alanında birbirinden farklı bir çok robotla da tanışma imkânı bulacak.

Hayal dünyasının sınırları zorlanacak
Kendi robotlarını tasarlamanın zevkini de yaşayacak olan çocuklar, hayal dünyalarının sınırlarını da zorlayacak. “Roboland” etkinliğiyle çocuklar Kentplaza’da sadece eğlence değil, kaliteli zaman geçirme fırsatı da bulacak.  Aynı zamanda alanda kurulacak şişme oyun alanında da çocuklar doyasıya eğlenebilecek. Kentplaza’da ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinliğe katılmak için, (0332) 501 01 00 numaralı telefondan rezervasyon yaptırmak gerekiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri