Robotik Hayvanlar Sergisi ilk kez Kentplaza’da

22 Ocak 2014 Çarşamba

Kentplaza AVM, yarıyıl tatilinde çocuklara unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. Hareketli robotik hayvanlardan oluşan Hayvanat Bahçesi Sergisi Türkiye'de ilk kez Konya Kentplaza AVM'de ziyaretçilerle buluşacak

robotik-hayvanlar-sergisi-ilk-kez-kentplazada

10 robotik hayvandan oluşacak sergide aslan, fil, gergedan, zürafa, zebra, goril, at, timsah, kutup ayısı ve dev kaplumbağa sergilenecek. Hafta sonları ise  14.00-19.00 saatleri arasında resim boyama atölyesi, oyun hamuru ile hayvan figürleri yapım atölyesi ve balon şov yapılacak.

Karnesini getirene jeton hediye
Tatilde Kentcard kampanyası ile çocukları bir sürpriz daha bekliyor. 25 Ocak-8 Şubat günleri arasında Kentcard sahibi velisi ile karnesini getiren öğrencilere Akturland Eğlence merkezinde 2 adet jeton hediye edilecek.

Avm Mfi Partners tarafından yönetimi yapılan Kentplaza’da gerçekleştirilmeye başlanan etkinlikler, çocukları sadece eğlendirmekle kalmıyor; eğitici ve öğretici aktivitelerle çocuklar, kaliteli zaman geçirmenin de keyfine varıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri