Romantik Komedi 2'nin galası Kent Meydanı’nda yapıldı

25 Şubat 2013 Pazartesi

İlki büyük ilgi gören ve bir devam filmi olan “Romantik Komedi Bekarlığa Veda 2” filminin Bursa galası geçtiğimiz günlerde Kent Meydanı AVM'de yapıldı

romantik-komedi-2nin-galasi-kent-meydaninda-yapildi

Galaya filmin senaryo yazarlarından Aslı Zengin, oyuncular Sinem Kobal, Burcu Kara, Gökçe Özyol ve Gürgen Öz katıldı. Bursalı olan Kara ve Özyol'a galada aileleri de eşlik etti. Senarist Aslı Zengin ise kokteyl sırasında “Evliliğe Giden Yol” isimli kitabını imzaladı.

Bursa'da olmaktan ve filmin galasına katılmaktan duydukları mutluluğu ifade eden oyuncular, davetlilerle beraber izlemenin ayrı bir keyif olduğunu ifade etti.

Çok sayıda davetlinin de bulunduğu kokteylin ardından saat 20.00'de Avşar Sinemaları'nda filmin gösterimine geçildi. 2010 tarihli Romantik Komedi adlı filmin devamı niteliğinde olan yapım Cemal Hünal, Sedef Avcı, Sinem Kobal, Burcu Kara, Gürgen Öz, Gökçe Özyol ve Engin Altan Düzyatan'dan oluşan çekirdek oyuncu kadrosunu devam filminde de aynen koruyor.

"Bekarlığa Veda" konseptinde çekilen filmin yönetmenliğini ise ilk uzun metrajlı sinema işine imza atan Erol Özlevi üstleniyor. Film, Avşar Sinemaları'nda izlenebilir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri