RTP Medya’ya yeni isim

26 Şubat 2014 Çarşamba

RTP Medya'nın Prodüksiyon Müdürlüğü görevine Onur Özden getirildi

rtp-medyaya-yeni-isim

2006 yılından beri müzik prodüksiyonluğuyla uğraşan genç tonmaister, ilk profesyonel iş deneyimini DJ'lik yaparak elde etti. Daha sonra kendi müziğini yapmaya başladı. Kariyerini ilerletmek için stüdyolarda çalışıp, alanında, işin profesyonellerinden eğitim gördü. Kendini ses teknisyenliğinde geliştiren Onur Özden, amatör ve profesyonel sanatçıların şarkılarının mixlerini yapmaya başladı. 2009-2011 yılları arasında 3 şarkısına klip çekti; Dream TV ve MTV'de yayınlanan bu kliplerden birisi 2 ay boyunca alanında en iyi ilk 5'e girdi.

2012 yılından itibaren elektronik müzik yapmaya başladı. Power FM'in remix yarışmasında 6’ncı seçilmesinden sonra radyo sektörüne yöneldi. 2013 yılında Best FM'de radyo kariyerine prodüktör olarak başladı. Radyo'da jingle ve mixler yaptı. Aynı zamanda medya sektöründe dış yapım (müzik, video, seslendirme) işlerle de ilgilendi.

Şubat 2014 itibarıyla RTP Medya’ya geçen Onur Özden, kurumsal şirketlere radyo yayını hizmeti prodüksiyonunu üstlenecek. Özden, ilerleyen günlerde RTP müzik kütüphanesine aranjelerini dahil edecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri