Rüyanın Peşinde

19 Ağustos 2016 Cuma

Samsung Electronics, ABD Basketbol Takımı işbirliği ile taraftarlara Olimpiyat Oyunları’nda yarışan bir atlet olmanın ne anlama geldiğini, basketbola sanal gerçeklik aracılığıyla üç boyutlu bir bakış sağlayan Chasing the Dream (Rüyanın Peşinde) adlı yeni bir seri ile aktaracak

ruyanin-pesinde

Olimpiyat Oyunlarının Resmi İletişim Destekçisi Samsung Electronics, ABD Basketbol Takımı işbirliğiyle basketbola sanal gerçeklik aracılığıyla üç boyutlu bir bakış sağlayan Chasing the Dream (Rüyanın Peşinde) adlı yeni bir seriyi hayata geçireceğini açıkladı.

 

“Beyond the Frame” (Kadrajın Ötesinde) serisinin ikinci projesi olan Chasing the Dream,Rio 2016 Olimpiyat Oyunları öncesi oyuncuların bakış açısıyla aralarında Klay Thompson ve Paul George’un da yer aldığı ABD Erkek Milli Basketbol Takımı üyelerini ön plana alarak, bu serüveni onların bakış açısından aktaracak.
SamsungElectronics Amerika Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı MarcMathieu,“Sanal gerçeklik alanında dünya lideri Samsung,sanal gerçeklik ve 360 derece gibi yeni teknolojileri keşfe çıkarak, mevcut teknolojilerimizle nelerin mümkün olduğu konusunda sınırları zorlayan kültürün merkezi olmayı amaçlıyor. Üç boyutlu kamera arkası görüntüleri aracılığıyla basketbol taraftarlarına Olimpiyatlar’da ABD Takımı için yarışan bir atlet olmanın ne tür nitelikler gerektirdiğini göstermek adına NBA ve ABD Basketbolu ile birlikte çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyız” dedi.

 

Kullanıcılar söz konusu içeriğe, Samsung’un ayrıcalıklı sanal gerçeklik içerik hizmeti veren Samsung VR (Sanal Gerçeklik) uygulamasından erişilebilecekler. Uygulamaya ise Oculus ile çalışan Samsung Gear VR aracılığıyla, mobiluygulama daSamsungvr.com üzerinden online olarak ulaşılabilecek.
Hazırlanan 360 derece tanıtım filmi için https://samsungvr.com/view/1yfA5afaxhM adresi kullanılabilir.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri