Saba Tümer sordu, Nilgün Belgün anlattı

14 Mayıs 2015 Perşembe

M1 Merkez Adana AVM, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında 9 Mayıs’ta ekranların en sevilen ismi Saba Tümer ile başarılı oyuncu ve televizyoncu Nilgün Belgün’ü konuk etti

saba-tumer-sordu-nilgun-belgun-anlatti

M1 Merkez Adana AVM’de “Anneler Günü”, bu yıl coşkuyla kutlandı. Saba Tümer ve Nilgün Belgün ile gerçekleştirilen, Anneler Günü’ne özel söyleşi etkinliğine iki ünlü ismin hayranları yoğun ilgi gösterdi. Televizyonların ve sahnelerin sevilen ismi Nilgün Belgün, bu kez anne kimliğiyle sevenleriyle bir araya gelirken, ekranların en başarılı ve sempatik yüzü Saba Tümer, sorularıyla Nilgün Belgün’ü kahkahalara boğdu. İki eğlenceli ve neşeli ismin kahkahaları M1 Merkez Adana AVM’de yankılandı.

“Çok renkli bir anneyim”
İki kız çocuğu sahibi olan Nilgün Belgün, çok renkli bir anne olduğunu ifade etti. Kızlarının birbirinden çok farklı karakterlere sahip olduğunu belirten başarılı oyuncu, hâlâ anneanneliği kendime yakıştıramıyorum, ama aynı zamanda anneanneyim. Saba sen ne zaman çocuk sahibi olacaksın? dedi.

“50 yaşında da anne olabilirim”
Annelik konusundaki sorulara sempatik ve son derece samimi cevaplar veren Saba Tümer ise, 50 yaşında da anne olunabileceğini, bunun en güzel örneklerinden birinin Esin Maraşlıoğlu olduğunu belirtti. Kuşak çatışması eskide kaldı, artık aileler çocuklarıyla daha yakın iletişim içindeler ve her şeyi konuşabiliyorlar, bu çocuk güzel bir şey dedi.

Gelecek sene ekranlarda
Nilgün Belgün anneanne olmasına rağmen, ruhunun çok genç olduğunu, aşkın asla bir yaşının olmadığını söyledi. Bir hayranının “Saba Hanım’a kendisinden daha genç birisiyle evlenmesini önerir misiniz?” sorusuna ise “Her zaman tavsiye ederim” cevabını verdi. Kenan İmirzalıoğlu’na büyük bir sempatisi olduğunu ve çok yakışıklı bulduğunu da sözlerine ekledi.

Nilgün Belgün, önümüzdeki sezon ile ilgili olarak sorulan sorulara ise “Önümüzdeki sezon da ekranda olmak istiyorum, henüz kesinleşen bir proje yok” diyerek ekranlarda olacağının sinyalini verdi. Söyleşi sonrası hayranlarıyla fotoğraf çektiren ikili, M1 Merkez Adana AVM’nin 15’inci yıl etkinlikleri kapsamında Adana’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri