‘Sade Güzellik’ Akbatı’da

21 Mayıs 2013 Salı

‘Sade Güzellik’ kitabının yazarı güzellik uzmanı Seda Sakacı Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi misafirleri ile doğal güzelliğin sırlarını paylaşacak

sade-guzellik-akbatida

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, tüm yıl boyunca düzenlediği birbirinden eğlenceli etkinliklerin yanı sıra hazırladığı söyleşi programıyla da misafirlerini günlük hayatlarında faydalı olacak bilgilere ulaştırıyor.  

Akbatı AVYM’de 24 Mayıs Cuma 14.00-16.00 saatlerinde gerçekleştirilecek söyleşinin konuğu ise  ‘Sade Güzellik’ kitabının yazarı Seda Sakacı olacak. Aynı zamanda makyöz, saç tasarımcısı ve estetisyen olan Seda Sakacı, Akbatı misafirlerine kendi hazırladığı doğal kozmetik formüllerini ve doğal krem reçetelerini verecek. 

Sakacı, genç ve güzel kalmanın doğal sırlarını paylaşacağı söyleşide, kendi kozmetiğini kendi mutfağında hazırlamak isteyenlere doğal reçeteler sunarken, doğru malzemeleri satın almanın püf noktalarını da anlatacak. Doğal ürünlerle sağlıklı güzelleşmenin mümkün olduğunu savunan Sakacı, hem kadın hem erkek katılımcılar için cilt tipinin nasıl belirleneceğinden, cildin yaşlanmasının ve kırışmasının nasıl engelleneceğine birçok ipucu paylaşacak.  Akbatı misafirleri tüm merak ettikleri güzellik sırları hakkında Seda Sakacı ile yüz yüze görüşerek soru sorma imkânı bulacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri