Sağlıklı lezzetin adresi Zorlu Center’da açıldı

30 Aralık 2014 Salı

Ticari bir proje olmaktan öte bir felsefesi olan, buluştuğu insanların hayatına artı bir değer katan Plus Kitchen, taze, sağlıklı, insana ve çevreye duyarlı ürünlerini şimdi de Zorlu Center’da müdavimleriyle buluşturuyor

saglikli-lezzetin-adresi-zorlu-centerda-acildi

Ürünlerinde kullanılan hammaddelerin birçoğunu Beykoz’daki doğal tarım bahçelerinden alan Plus Kitchen, hem dünya hem de yerel mutfaklardan ilham alarak geliştirdiği tatları ile fark yaratmaya devam ediyor. Bilindik yemek anlayışını unutturan Plus Kitchen, bu kez Zorlu Center’da kapılarını lezzet tutkunlarına açtı.

Doğaya zararlı olan her şeyi dünyasının dışında bırakmaya gayret eden Plus Kitchen, kâğıt peçete yerine bez mendil, plastik poşet yerine de file bezlerden yapılmış bohçaları kullanmayı tercih ediyor. Ürünlerini cam kavanozlar eşliğinde geri dönüştürülmüş ahşap çatal bıçak ile sunan Plus Kitchen, besinlerin içeriğini ve kalori değerini belirten etiketler ile de misafirlerine oldukça özenli bir servis hizmeti veriyor.

“Kullan atma! Yeniden kullan!” Az israf, az atık, az tüketim!
Sağlıklı yeme içmenin yanında, hayata değer katan Plus Kitchen, sanatseverleri de unutmuyor. Geri dönüşüme özen göstererek, kâğıt hamuru haline getirdiği atık kâğıtları heykeltıraşların yaratıcı ellerine teslim ediyor. Plus Kitchen bahçelerinden gelen doğal gübreli tohumlar ise, boş kavanozlara ekilerek müşterilere hediye ediliyor.

Özenle hazırlanan sağlıklı besinlerle, bilinçli öğünler tüketmek için Plus Kitchen, bu kez Trump Cadde, Maslak’ta No.1 Plaza ve Uniqİstanbul’dan sonra Zorlu Center’da açtığı yeni yerinde lezzet severleri bekliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri