Sahnede herkesi şaşırtan evlilik teklifi

12 Ekim 2016 Çarşamba

Semih Öztürk, Survivor’dan sonra Türkiye’de ilk kez Capacity’de hayranlarıyla buluştu

sahnede-herkesi-sasirtan-evlilik-teklifi

Milyonları ekran başına kilitleyen popüler yarışma programı Survivor’un en dikkat çeken yarışmacısı olan Semih Öztürk, programın ardından Türkiye’de ilk kez alışverişin ve yaşamın merkezi Capacity’de sevenleriyle buluştu.


İmza attığı müzik ve sohbet dolu organizasyonlar ile ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşatan Capacity, 4  ay süren zorlu yarışın ardından geçtiğimiz Haziran ayında muhteşem bir final ile sezonu kapatan Survivor’ın yıldızı Semih Öztürk’ü ağırladı. Başladığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çekerek binlerce hayran kitlesi oluşturan Semih Öztürk, Capacity’de düzenlenen imza günü aracılığıyla kalabalık bir hayran kitlesiyle buluştu. Öztürk’ün hayranlarından biri, imza almak için sahneye çıktığı sırada kız arkadaşına yüksek sesle evlenme teklifi ederek herkesi şaşırttı. Kalabalıklar arasında yer alan kız arkadaşının verdiği “Evet” cevabıyla, tüm katılımcılar mutlu çifti doyasıya alkışladı.


Semih Öztürk hayranları, kendisiyle sohbet edebilme ve fotoğraf çektirebilme şansı yakalarken, sürpriz evlenme teklifiyle mutlu bir başlangıca şahit oldu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri