Sakız markasının ‘Süpermarka’sı belli oldu

10 Şubat 2015 Salı

Vivident, kazandığı ödüller ve devam ettirdiği pazar liderliğiyle marka başarısını perçinliyor

sakiz-markasinin-supermarkasi-belli-oldu

Türkiye sakız sektörünün lider markası Vivident, yeni geliştirdiği ürünler, ambalaj formatları, tutarlı ve kesintisiz marka pazarlama yatırımları ile tüketicilerin en beğendiği sakız markası olarak, ikinci kez Superbrands (Süpermarka) ödülünü aldı.

2012’de “Vivident Fruit Swing Çilek & Mandalina” ve 2014’te de  “Vivident 45 Dakika Metal Kutu” ile “En İyi Yeni Ürün” ödülünü alan Vivident, metal kutu ambalajının kazandığı başarının devamında Vivident White Yeşil Nane, Vivident Rainbow ve Vivident Extra Mega Size ürünlerini de ambalaj ailesine kattı.

Tüketicisinin beğenisini kazanan yenilikçi ürün ve ambalaj konseptleriyle elde ettiği pazar başarısı ve ödüller, Vivident’i sektör gelişiminin çok ötesine taşıyor. Nielsen araştırma şirketi verilerine göre yüzde 28’lik pazar payıyla sakız pazarının lideri Vivident, kategorisini oluşturduğu “tatlandırıcılı sakız” segmentinde de yüzde 43’lük pay ile açık ara liderdir.

Vivident, 17 yıl önce Türkiye’nin ilk “Xylitol” içeren tatlandırıcılı sakızı Vivident Xylit ile yarattığı ağız ve diş sağlığını korumaya yardımcı olan fonksiyonel ürünler kategorisine, son olarak Vivident White şerit sakızı kattı. Girdiği her kategoride büyük başarılar kazanan Vivident, birbirinden farklı ambalaj ve aromalardaki şerit sakız ürünleriyle pazarda yepyeni bir çığır açtı.

Perfetti Van Melle Türkiye Pazarlama Direktörü - Serkan Ergün, “Vivident markamızın kazandığı sektör başarısı ve marka ödüllerimiz bize büyük gurur veriyor. Bu gururu bizlere yaşatan tüm tüketicilerimize çok teşekkür ediyoruz. 2015 yılında da artacak marka ürün ve yatırımlarımız ile liderliğimizi, başarılarımızı ve inovasyon gücümüzü perçinlemeyi hedefliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri