Sampi Gıda Pakistan’a açılıyor

24 Nisan 2014 Perşembe

Türkiye - Pakistan işbirliğinde gıda sektörüne ilk adım Metro Holding şirketlerinden Sampi Gıda ile geldi

sampi-gida-pakistana-aciliyor

Ulaşım sektöründe başarılı bir şekilde ilerleyen ivmesi ile adından sıkça söz ettiren Metro Holding şirketlerinden Sampi Gıda, attığı önemli bir adımla yolunda hızla ilerliyor. Samsi Simit Cafe Master Franchise anlaşması için 2013 Kasım’ından bu yana süren görüşmeler, Pakistan Başkonsolosu Mr. Dr. Yousaf Junaıd’ın da katılımı sonucu atılan imzalarla büyük bir ticari anlaşmaya dönüştü.

Metro ailesi bünyesindeki Master Franchise anlaşmasına konu olan “Samsi Simit Cafe”, Pak Trade Worldwide Company’nin gözde konsepti olarak Türkiye ve Pakistan’ın girişimciliği ile önemli bir işbirliğine imza attı. Bu konseptin en büyük avantajları arasında günün her anını yakalayan ürün yelpazesi, fiyat politikası, şık dizaynı ve yüksek kar oranı yer alıyor. Pak Trade Worldwide Company 2014 yılı sonuna kadar ilk 2 şubesini Pakistan’ın başkenti Islamabad ve Lahor da açacak olup, 2015 yılının sonuna kadmar 10 şube ile Pakistan halkına hizmet vermeyi hedefliyor.

Metro ailesinden, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Metro Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Yücel, Sampi Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Ayyıldız, Sampi Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Koçalan,  Sampi Gıda Genel Müdürü Ercan Yılmaz, Pak Trade Worldwide Company danışmanı Hülya Akçay, Sampi Gıda yöneticileri Tayfun Alp, M. Yasin Acar ve Zekeriya Yeşilsu’da bu resmi adımda yerlerini aldı.

İmza töreninde hazır bulunan Pak Trade Worldwide Company başkanı Mr. Mohammad Wasim Younas ve Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, “İki ülke kardeşliğine ve bu işbirliği ile gerçekleşecek ticari kazanımlara değinirken, bu birlikteliğin yanı sıra farklı ticari alanlarda da yeni girişimler için fikir alış verişinde bulundular. Milletlerarası ve Pakistan pazarında Yolcu Taşımacılığı, Terminal İşletmeciliği, Lojistik, Gıda ve Otomotiv sektörü gibi birçok yeni proje bunların içinde sayılabilir. Öyle ki şu an Pakistan nüfus olarak Türkiye’nin 3 katı ve henüz bakir bir pazardır. Başkonsolos Mr. Dr. Junaid, Pakistan hükümetinin bu birliktelikte her iki gruba da elinden gelen tüm desteği sunacağını ve bu projelerin gerçekleşmesi için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını”diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri