Şampiyon güreşçimize P&G desteği

05 Mayıs 2016 Perşembe

“Teşekkürler Anne” kampanyasıyla sporcuları ve annelerini destekleyen P&G, organizasyon kapsamında Milli Güreşçi Taha Akgül ve annesi Gülbahar Akgül’e sponsor oldu

sampiyon-gurescimize-pg-destegi

 

Prima, Ariel, Gillette, Fairy ve Head&Shoulders gibi markaları bünyesinde barındıran P&G, Uluslararası Olimpiyat Komitesi’yle yürüttüğü global ortaklık çerçevesinde, şirket tarihinin en büyük projesi olan “Teşekkürler Anne” kampanyasını başlattı. Kampanyayla P&G, Olimpiyat Oyunları’nda sporcuları ve annelerini destekleyecek.

Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’nda dünya çapında birçok sporcu ve annesine sponsor olan P&G, Türkiye’de Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’nda yarışacak olan Milli Güreşçi Taha Akgül ile annesi Gülbahar Akgül’ün sponsoru oldu.

5-21 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’nda P&G, Akgül ailesini dünyada sponsor olduğu diğer sporcular ve anneleriyle beraber P&G Aile Evi’nde ağırlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri