Şampiyonlar Nata Vega Outlet'te

13 Mart 2013 Çarşamba

Nata Holding yatırımıyla hayata geçen, yönetimi Jones Lang LaSalle tarafından yürütülen Nata VegaOutlet, 9-10 Mart günlerinde Gençlik ve Spor Bakanlığı ile birlikte‘Yetenek Avcısı’ etkinliğine ev sahipliği yaptı

sampiyonlar-nata-vega-outlette

Türkiye Wushu Federasyonu’nun 40 sporcuyla katıldığı etkinlikte dünya şampiyonları kılıç, mızrak, sopa ve geleneksel stillerle yaptıkları gösterilerde izleyenleri büyülediler. Elif Akyüz, Zeynep Akyüz, Necmettin Erbakan Akyüz gibi birçok dünya şampiyonlarının yaptıkları gösteri aksiyon filmlerindeki sahneleri aratmayıp, izleyenlerden büyük beğeni topladı.

Türkiye’nin en küçük Wushucusu 4 yaşında ki Ayşe Sude Akyüz yaptığı gösteri ile izleyicilerden büyük alkış aldı. Wushu gösterilerini izlemek için Nata VegaOutlet’e gelen ziyaretçiler etkinlikler esnasında sporculara büyük ilgi gösterirken, minik ve genç ziyaretçiler Dünya Şampiyonları ile aynı platforma çıkarak spor branşlarını deneme fırsatı yakaladılar.

Türkiye Wushu Federasyonu İcra Kurulu Başkanı Abdurrahman Akyüz yaptığı açıklamada, “Ankara’da ile kez gerçekleştirdiğimiz bu etkinlik ile spora ilgisi olan vatandaşlarımız Wushuyu tanıma fırsatı elde ettiler, düzenlenen aktivitelere katıldılar ve hediyeler aldılar. Yeni yetenekler bularak, 2020 olimpiyatlarına daha sağlam girip, madalya sayımızı arttıracağız” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri