Sanat ve eğlence bu haftasonu City’s’de

18 Ocak 2013 Cuma

Nişantaşı City’s, 19-20 Ocak günlerinde sanat ve eğlenceyi birleştiren etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Kadın güzelliğini ön plana çıkaran “Girls” sergisi ve daha birçok etkinlik City’s ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatıyor

sanat-ve-eglence-bu-haftasonu-citysde

City’s, 19-20 Ocak günlerinde ziyaretçilerine sanat ve eğlence dolu aktiviteler sunuyor. Haftasonu etkinliklerinde PhotoWorld katkılarıyla kadın güzelliğini ön plana çıkaran “Girls” sergisi gezilebiliyor. Alman fotoğraf sanatının genç isimlerinden Manolo Ty ve İsveçli fotoğrafçı Isabell N Wedin imzası taşıyan sergi Türkiyeli fotoğrafseverlerle buluşuyor.

City’s’de haftasonu etkinlikleri kapsamında ayrıca “Nezih ile Sürpriz Oyunlar Etkinliği”, astroloji dünyasının ünlü ismi Filiz Özkol ile “Astroloji Yorumları” ve Müge Aksu ile “Dengeli Beslenme ve Sağlıklı Zayıflama” ipuçları paylaşılıyor.

19-20 Ocak aktiviteler programı şöyle: 19 Ocak Cumartesi günü Photoworld ile “Kadın Güzelliği Üzerine” Fotoğraf Sergisi saat 10.00, “Nezih ile Sürpriz Oyunlar Etkinliği” saat 14.00. 20 Ocak Pazar günü Photoworld ile “Kadın Güzelliği Üzerine” Fotoğraf Sergisi saat 10.00, Filiz Özkol ile Astroloji Yorumları saat 14.30, Müge Aksu ile “Dengeli Beslenme ve Sağlıklı Zayıflama” saat 16.00.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri