Sanatçı öğrencilerin sergisi Forum Çamlık’ta

17 Nisan 2013 Çarşamba

Forum Çamlık, Dünya Sanat Günü’nü özel bir sergiyle kutladı. Pamukkale Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinin yağlı boya eserlerinden oluşan sergi, 21 Nisan’a kadar Forum Çamlık’ta gezilebilecek

sanatci-ogrencilerin-sergisi-forum-camlikta

Dünyaca ünlü ressam Leonardo da Vinci’nin doğum gününe atfen kutlanan 15 Nisan Dünya Sanat Günü, Forum Çamlık’ta çok özel bir serginin açılışına sahne oldu. Yıl boyu süren etkinlikleriyle Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık’ta, Pamukkale Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinin eserlerinden oluşan bir sergi düzenlendi.

Denizli'de bir ilk olarak, Pamukkale Üniversitesi Resim Öğretmenliği 4’üncü sınıf öğrencilerinden Ahmet Sürek, Gökhan Altındağ, İbrahim Gedik, Kani Dinger, Murat Aksoy, Murat Yılmaz ve Ömer Yaltogil'in yağlı boya karma resimlerinden oluşan sergi, Forum Çamlık ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü.

Çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen sergi açılışında konuşma yapan Denizlili Ressam Yılmaz Kahraman, genç sanatçıların sergisini överek, "Resim yaparken dışavurumu asla engellemeyin. Cesur ve başarılı resimleriniz için sizleri kutlarım" dedi.

3 şanslı ziyaretçiye genç sanatçılardan özel hediye
Sergi alanında bulunan çekiliş kutusuna ismini yazıp koyanlar arasından üç şanslı Forum Çamlık ziyaretçisi çok özel ve eşsiz bir hediyenin de sahibi oldu. Genç sanatçılar, talihlilerin karakalem portrelerini çizerek hediye ettiler.

Sergi, 21 Nisan’a kadar Forum Çamlık’ta gezilebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri