Sanko Park, 5'inci yaşını kutladı

16 Nisan 2014 Çarşamba

Sanko Park Alışveriş Merkezi, 5’inci yaş gününü geçtiğimiz günlerde eğlenceli etkinlikler ile kutladı

sanko-park-5inci-yasini-kutladi

Kutlamalar, Cante Grande Sahne Şovu ile başladı. Latin ve modern pop müzik ile renkli dans gösterilerini içeren sahne şovuyla Cante Grande ekibi, Sanko Park’ın 5’inci yıl coşkusunu doyasıya yaşattı. Gitar, piyano, trombon, trompetten oluşan orkestranın eşlik ettiği şovda 22 kişilik bir ekip görev aldı.

Kutlamalar 10 metrekarelik dev Sanko Park pastasının 4 bin AVM ziyaretçisine ikram edilmesi ile devam etti. Gaziantepliler dev pastanın ikramını heyecanla karlışadı. Sanko Park’ın 5’inci açılış yıldönümü yoğun ilgiyle kutlamalara sahne oldu. Çevre illerden de çok sayıda ziyaretçinin geldiği Sanko Park, yöneticileriyle birlikte 5’inci yıl dönümü pastasını kesti. Doğum günü pastasını Sanko Park AVM Müdürü Niyazi Büyüaksu’nun yanı sıra tüm AVM yöneticileri ve ekibi, davetlilerle birlikte kesti.

Yaş günü kutlamalarının mutluluğuna ortak olan ziyaretçilere Sanko Park AVM‘nin tüm katlarında karnaval bandosu ile coşkulu anlar yaşandı. Tüm gün boyunca Sanko Park AVM’nin 5’inci yaş günü karnaval tadında kutlandı. Açıldığı günden bu yana 60 milyon ziyaretçi ağırlayan Gaziantep Sanko Park AVM, 5’inci yıldönümü kapsamında tüm gün süren eğlenceli ve sürprizlerle dolu etkinliklerin yer aldığı muhteşem bir kutlamaya sahne oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri