Sanko Park kampanyası 4 çifti tatile gönderecek

04 Ağustos 2016 Perşembe

Sanko Park Alışveriş Merkezi’nde düzenlenecek olan yaz kampanyasıyla tatil çekilişi başlıyor

sanko-park-kampanyasi-4-cifti-tatile-gonderecek

Sanko Park, muhteşem yaz kampanyası ile 4 çifte rüya gibi bir tatil kazandırıyor. “Sanko Park’tan 4 Çifte Rüya Gibi Tatil!’’ sloganıyla gerçekleşecek kampanya süresince 5 Ağustos – 18 Eylül günleri arasında Sanko Park Alışveriş Merkezi’nde bulunan mağazalardan yapılan her 100 TL’lik alışverişe, rüya gibi bir tatil kazanmak için çekilişe katılma hakkı kazanıyor.


Bu kampanya Sanko Park Alışveriş Merkezi, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 02.08.2016 tarih ve 24951361-255.01.02/1891-6195 nolu izni ile 5 Ağustos günü saat 10.00’da başlayarak 18 Ağustos günü saat 22.00’a kadar sürecek.


Kampanyaya katılmak isteyen ziyaretçilerin, yaptıkları alışverişin fiş ya da faturasını alışveriş merkezinde yer alan danışma noktasına ibraz ettirmesi gerekiyor. Katılımcılar, bu kayıt noktalarında ad, soyad, adres, doğum tarihi ve telefon bilgilerini kayıt ettirerek, kampanya sonucunda yapılacak çekilişe katılım hakkı elde edecek. Kampanyanın 5 bin TL değerinde ETS Tur çeki kazanan 4 şanslı çifti, Milli Piyango İdaresi yetkilileri ve noter huzurunda 23 Eylül günü yapılacak çekilişle belirlenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri