Sanko Park, marka karmasını güçlendiriyor

07 Ağustos 2013 Çarşamba

Sanko Park AVM aralarında H&M, Fabrika, Network, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs ve Marks&Spencer’in de bulunduğu markalarına, pizza zinciri Dominos’u da ekledi

sanko-park-marka-karmasini-guclendiriyor

Türkiye’de “restoran konseptine” sahip ilk Dominos, Sanko Park’ta tüketicisiyle buluştu. Dominos, alışveriş merkezleri içerisinde terası, restoran konsepti, hafta sonu çocuk oyun bölümü ve 100 kişilik oturma alanı uygulamasını, Türkiye'deki ilk kez Sanko Park'ta gerçekleştiriyor.

Yıllardır Sanko Park’ta yer almak istediklerini belirten Dominos yetkilileri, Sanko Park’ın müşteri kitlesi, mimari yapısı ve marka karmasıyla hem Gaziantep'e hem de bölgeye kattığı değerin bir parçası olmaktan memnuniyet duyacaklarını iletti.

Sanko Park AVM Genel Müdürü Ali Günaçar da aylık yaklaşık 1 milyon ziyaretçiye sahip olduklarını, zengin marka karmasıyla marklara ve tüketiciye ortak buluşma alanı sunarken, Gaziantep’in ekonomik yaşamına olduğu kadar, değişik etkinliklerle sosyal yaşamına da katkı sunduklarını söyledi.

Günaçar, Sanko Park’ta kiralamada yüzde 97 doluluk oranı ile hizmet verdiklerine dikkati çekerek, marka karmasına ve kaliteyi arayan tüketicilere hizmet vermekten mutluluk duyduklarını kaydetti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri