Sanko Park’ta ramazan

27 Temmuz 2012 Cuma

Ramazan etkinlikleri her yıl olduğu gibi bu yılda Sanko Park’ta tüm hızı ve tadıyla başladı. Ziyaretçiler iftar yaptıktan sonra etkinlik ve ikramlarla ramazanın tadını Sanko Park’ta çıkarıyor

sanko-parkta-ramazan

Ramazan ayı boyunca her cuma semazen gösterisi, pazartesi Sihirbaz Yupi, Çarşamba Hacivat-Karagöz gösterisi, salı ve cumartesi Karakalem, çarşamba ve Pazar hat sanatı etkinliği, salı macun ve perşembe de Türk lokumu ikramı ziyaretçileri bekliyor.

Ramazan ayı etkinlikleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Yarın (28 Temmuz) aşk şairi Kahraman Tazeoğlu’nun şiir dinletisi, 4 Ağustos Cumartesi günü Kum sanatçısı Veysel Çelikdemir’in görsel şöleni izlenebilir. Ayrıca 5 Ağustos pazar günü gelecek olan Dünya Balon Şampiyonu Dündar Mercan’ın yaptığı şekilli balonlarla çocuklar da eğlenceye doyacak. Ramazan ayının son günlerinde 12 ve 13 Ağustos günlerinde canlı performansı ile kendine hayran bırakacak olan cam üfleme sanatçısı, ziyaretçilerle buluşacak.

Tüm etkinlikler, iftar saatinden sonra, saat 20.15’te başlayacak. Sanko Park Alışveriş Merkezi ramazan ayının son haftasında ziyaretçilerine daha iyi hizmet vermek adına 11 - 17 Ağustos günlerinde 10.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet verecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri