Şans M1 Merkez Kartal’da

26 Aralık 2013 Perşembe

M1 Merkez Kartal Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine yeni yılda Apple iPad2 kazandırıyor

sans-m1-merkez-kartalda

M1 Merkez Kartal Alışveriş Merkezi, 16 Aralık 2013 Pazartesi günü başlayan ve 16 Mart 2014 Pazar günü saat 22.00’ye kadar devam edecek yeni yıl kampanyasına imza atıyor. Ziyaretçiler, aynı günde yapacağı her 100 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı kazanıyor.

Ziyaretçilerin kampanyaya katılmaları için fişleriyle birlikte katılım noktalarına gitmeleri ve gerekli prosedürü eksiksiz yerine getirmeleri gerekiyor.

Merkez Kartal AVM Müdürü Hasan Akol, “Kartallıları ve Kartal’ı ziyaret edenleri her gün M1 Merkez Kartal AVM’ye bekliyoruz. Hem yılsonu cazip alışveriş imkânlarından istifade etmelerini öneriyoruz hem de aynı gün içindeki her 100 TL’lik alışveriş fişiyle Apple iPad2 kazanmak için çekiliş şansı elde etsinler. “Hayatın Merkezi”, 16 Mart 2014 Pazar saat 22.00’ye kadar “Şans Merkezi” olarak ziyaretçilerini ağırlayacak” diyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri