SAP'dan dev organizasyon

31 Mayıs 2016 Salı

Bu yıl “Dijital Çağ” temasıyla gerçekleştirilen SAP İnovasyon Forum’da, dijital dönüşüm ve bu dönüşümün lokomotifi olan inovasyon tüm yönleriyle ele alındı. Organizasyonda Yılın Teknolojik Dönüşüm ve İnovasyon Ödülleri de sahiplerini buldu

sapdan-dev-organizasyon

 

SAP İnovasyon Forum bugün İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Dijital çağın iş süreçlerine hızla yansıyan etkisi, dijital ekonomiye yön veren teknolojiler, insan kaynakları, satış ve pazarlama, finans, tedarik zinciri ve satın alma süreçlerinin yönetimindeki son trendlerin tartışıldığı Forum’da farklı sektörlerin liderleri ve profesyonelleri buluştu.


Her yıl iş ve teknoloji dünyasını bir araya getiren forumun bu yılki mottosu;“ConnectedInnovation” (Bağlantılı Inovasyon) olurken, Forumun açılışı SAP Türkiye Satış Direktörü Musa Zorbozan, SAP Türkiye Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Uğur Candanve SAP Türkiye Satış Destek Direktörü Ahmet Engin Tekin’ninev sahipliğinde yapıldı.


SAP Türkiye Satış Direktörü Musa Zorbozan, açılış konuşmasında inovasyonun artık hayatın her alanında var olduğunu ve çok hızlı bir şekilde tüketilir hale geldiğini belirti. “İnovasyonun yarattığı değer, hayata ve insana ne kadar dokunduğu ile doğrudan ilişkili” diyerek SAP Türkiye’nin iki senedir Ashoka Vakfı ile yürüttüğü, genç sosyal girişimciler için destek programı Hızlan Fark Yarat’ın bu seneki finalistlerini tanıttı.


SAP başarılı projeleri ödüllendirdi

SAP İnovasyon Forum’da yılın başarılı dijital dönüşüm projelerine imza atan firmalar ödüllerini, SAP Türkiye Satış Direktörü Musa Zorbozan’dan aldı.


Bulut Dönüşüm Ödülü’nü Rönesans Holding adına İnsan Kaynakları Müdürü Hakan Göksu alırken, Satış Performans Yönetimi Dönüşüm Ödülü’nü Vakıf Emeklilik Pazarlama Yönetimi Bölüm Müdürü Mehmet Bülent Özkal ve Tahsilat Müdürlüğü Birim Müdürü Zehra Görmek aldı. Petkim Petrokimya Holding A.Ş. adına Ali Ekber Aslan, Tedarik Zinciri Dönüşüm Ödülü’nü, Brisa E-Ticaret Müdürü Filiz Öztürk ve Proje Yöneticisi Ayşe Tuncaboylu ise Müşteri Deneyimi Ödülü’nü Brisa adına aldı. Bunun yanı sıra Analitik Dönüşüm Ödülü Aydınlı Grup Genel Müdürü Osman Şentürk’e takdim edilirken, Mobil Dönüşüm Ödülü Vestel Genel Müdürü Tarkan Tekcan’a ve HANA Platformu Dijital Dönüşüm ÖdülüTüpraş Kurumsal İletişim Çözümleri Müdürü Hakan Şahin’e takdim edildi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri