Sarar’dan sezona özel kampanya

27 Eylül 2013 Cuma

Sarar, yeni sezon kampanyasında her 300 TL’lik alışverişe 100 TL değerinde Paropuan hediye ediyor

sarardan-sezona-ozel-kampanya

Bordo ve baharat tonlarının ön plana çıktığı Sarar Erkek 2013/2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda bu sezon ağırlıklı olarak slim fit kalıplar yer alıyor. Dar paça formunun kullanıldığı 5 cepli pantolonlarda koyu yeşil ve koyu kırmızı tonları göze çarparken, vücudu tamamıyla saran gömleklerle koleksiyonunu tamamlıyor.

Sarar kadınının Sonbahar-Kış Koleksiyonunun ana temasınıysa Mixing&Matching oluşturuyor. Fütürist bir görünüm yakalamak isteyen kadınların tercihi, ekose ve tüvit kumaşlarla düz kumaşları kombinlemekken, şık ve ihtişamlı bir stil yaratmak isteyen kadınlar tercihlerini deri kumaşlarla pul trikoları kombinlemekten yana kullanıyor.

Ayrıca Sarar Kadın ve Sarar Erkek koleksiyonları, her 300 TL’lik alışverişe 100 TL Paropuan hediye veriyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri