Sarar’dan Washington’a mağaza

26 Kasım 2013 Salı

Yurt içindeki ve yurt dışındaki mağaza ağını genişletmeye devam eden Sarar, ABD başkenti Washington DC’deki yeni mağazasını geçtiğimiz günlerde büyük bir açılış töreniyle hizmete soktu

sarardan-washingtona-magaza

Sarar büyümeye devam ediyor. Sarar Washington DC mağazasının açılışı, Başbakan yardımcısı Bülent Arınç’ın da katılımıyla gerçekleşti. Açılış seremonisinde Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar’la birlikte açılış kurdelesini kesen Arınç, Sarar’ın bugün dünyada 300’den fazla mağazasıyla 5 kıtada hizmet verdiğine işaret ederek “Bir Türk markasının dünyada beğeniliyor olması bizim için büyük bir iftihar. Cemalettin Sarar’ı, kardeşlerini ve tüm çalışanlarını kutlarım” dedi. 

Büyükelçilikte defile
Sarar, 2013-2014 kış sezonu ürünlerinin yer aldığı koleksiyonunu Türkiye Washington Büyükelçiliği Konutu’nda yapılan bir defileyle konuklarının beğenisine sundu.

Türkiye Washington Büyükelçisi Namık Tan ve eşi Fügen Tan’ın ev sahipliği yaptığı defileye ABD kongresi üyelerinin danışmanlarının da aralarında bulunduğu çok sayıda konuk ve moda dünyasının önemli isimleri katıldı.

Koleksiyonda smokin ve gece elbisesi modellerinin de aralarında bulunduğu ürünler dikkat çekti. Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, New York ve Washington’da bulunan mağazalarının yanı sıra Sarar kadın mağazası da açacaklarını belirtirken bir Türk markası olan Sarar’ı dünyaya tanıtmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi. Sarar’ın önümüzdeki 10 yıl içindeki hedefiyse, ABD’deki toplam mağaza sayısını 100’e çıkarmak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri