Satranç ustaları M1 Gaziantep’te yarışacak

01 Aralık 2016 Perşembe

Gaziantep 2016-2017 Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği satranç turnuvası M1 Gaziantep AVM’de düzenlenecek. Turnuvaya önceki yıllarda olduğu gibi yoğun ilgi gösterilmesi bekleniyor

satranc-ustalari-m1-gaziantepte-yarisacak

Küçük ve yıldız satranç ustaları M1 Gaziantep AVM’de 3-4 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan turnuvada hünerlerini sergileyecek. Önceki yıllarda da AVM’de düzenlenen satranç turnuvaları yoğun ilgi ve kıyasıya mücadelelere sahne oluyordu.


M1 Gaziantep AVM, Gençlik Hizmetleri Gaziantep İl Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu Gaziantep İl Temsilciliği işbirliğiyle düzenlenecek olan 2016-2017 Gaziantep Küçükler ve Yıldızlar Satranç İl Birinciliği turnuvasında 7-12 yaş  “Küçükler” ve 13-18 yaş arası “Yıldızlar” kategorisinde müsabakalar yapılacak.


Turnuvada dereceye giren sporculara madalya verileceğini belirten M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “Küçüklerde yaş gruplarında dereceye girenlere ayrıca 7-D sinema bileti-3 oyun bileti- Lunapark bileti-karting bileti, Yıldızlar kategorisinde yaş gruplarında dereceye girenlere ise ayrıca Uzay Lazer-Poligon- Sanal Gerçeklik Gözlüğü-Lunapark bileti-karting bileti hediye edeceğiz. Satranç sporu özellikle çocukların zihinsel ve sosyal gelişimlerine büyük katkı sağlıyor. Gaziantep’te de çok önemsenen satranca katkıda bulunmak amacıyla bu tür etkinliklere ağırlık veriyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri