Şaypadan 100 Yeni Minima

04 Kasım 2007 Pazar

Şaypa Alışveriş Merkezleri yeni bir mağazacılık anlayışı olan Şaypa Minima ile Bursalılar`ın karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İlk olarak Kestel`de açılacak olan Şaypa Minima Market ile alışveriş daha keyifli olacak. 1995 yılında Bursa`da başladığı perakendecilik yolculuğunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemeye devam eden Şaypa, çağın gerekliliklerine göre yaptığı yatırımlar ile sektörün bir adım önünde olma gayretini 12 yıldır sürdürüyor. Bursa genelinde açtığı 19 mağaza ile Bursa`nın yerelden ulusala açılan markası olmayı hedefleyen Şaypa`nın tüketicilerine daha yakın olmak amacıyla hizmete sokacağı `ŞAYPA Minima`lar, kaliteli ürünleri uygun fiyata satın almayı isteyen tüketiciler için güvenli ve pratik çözümün adresi olacak. Müşterilerinin talep ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermeyi, büyümenin anahtarı olarak kabul ettiklerini belirten Şaypa Yönetim Kurulu Üyesi Necati Şaylı Perakende sektöründe elde ettiğimiz başarıyı ve etkinliği perçinlemeyi hedefleyerek, farklı bir mağazacılık anlayışına da imza atıp `ŞAYPA Minima`yı hayata geçiriyoruz diye konuştu. ŞAYPA Minima ile günlük alışveriş ihtiyaçlarının karşılanmasında yaşanan zaman kaybını da önlenmiş olacaklarını belerten Şaylı, ŞAYPA Minima Marketleri`nin tüketicileriyle sıcak bir bağ da kuracağını vurguladı. Yaklaşık 1000 kalem ürün çeşidiyle 250 m2 ile 350 m2 arasında değişen alanlarda kurulacak olan ŞAYPA Minima`ların, 2008`in sonuna kadar 100 mağazaya ulaşması hedefleniyor.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri