Şeflere layık şefkrema Pakmaya’dan

20 Mart 2017 Pazartesi

Türkiye’nin “Bitkisel ve süt yağı içerikli” ilk ve tek kreması, çırpma ile 2 kata kadar kabaran, şekersiz ve şekerli kullanıma uygun Pakmaya ŞefKrema, üstün özellikleriyle sofralara yenilik ve lezzet getiriyor

seflere-layik-sefkrema-pakmayadan

Gıda sektöründe kalite ve inovasyonun markası Pakmaya, yeni ürünü ŞefKrema ile süt ve süt ürünleri kategorisine iddialı bir giriş yapıyor. Bitkisel ve süt yağı esaslı Pakmaya ŞefKrema, yoğun kıvamıyla çırpma ile 2 kata kadar kabarıyor. Bu üstün, benzersiz özelliğiyle kremayı hanımların mutfaktaki en önemli lezzet yardımcılarından biri haline getiriyor.

 

Pakmaya ŞefKrema ister şekerli, ister şekersiz kullanımıyla yemeklerin, tatlıların lezzetine lezzet katıyor. Sararma, salma, pütürleşme yapmıyor. Aside karşı dirençli özelliğiyle kesilmiyor.Yaz kış her koşulda tüketilebiliyor.

 

Pakmaya ŞefKrema hem tatlılarda hem tuzlularda, hem soğuk hem sıcak kullanımda mükemmel sonuç veriyor: Pasta kreması, ganaj... Çorba, makarna, et ve tavuk yemekleri... Çilek... Hatta kek ve poğaça... Pek çok yemeğe, tatlıya, meyveye şahane görünüm ve lezzet kazandırıyor.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri