Şehrin yeni gözdesi: Axis İstanbul AVM

17 Mayıs 2016 Salı

550 milyon dolar yatırım yapılan ve 2 bin kişiye istihdam yaratması beklenen Axis İstanbul AVM, yarın açılıyor. Eyüp gibi önemli bir noktada hizmet verecek olan AVM’de 170 mağaza bulunuyor

sehrin-yeni-gozdesi-axis-istanbul-avm

 

Tarihi yarımadanın yanı başında yer alan Eyüp’te, E-5 ile Vatan Caddesi’nin kesiştiği noktada, Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığıyla inşa edilen Axis İstanbul Alışveriş Merkezi, yarın (18 Mayıs 2016) saat 10:00’da açılıyor.

AVM’de 135 mağaza, kafe ve restoranlar, teraslar, 1.400 kişi oturma kapasiteli yeme-içme alanı, çocuklar için büyük bir eğlence ve oyun alanı, 10 salonlu sinema ve fitness merkezi bulunacak.

Alışveriş Merkezi’nin birinci fazı 40 bin metrekare kiralanabilir alandan oluşuyor. Planlanan ikinci fazın da açılması ile birlikte kiralanabilir alan 60 bin metrekareye ve mağaza sayısı da 170’e ulaşacak. Alışveriş Merkezi’nde 2 bin kişiye istihdam sağlanacak. Axis İstanbul, merkezi konumu ve kolay ulaşımı ile rakiplerinden ayrılıyor. Bin araç kapasiteli bir otopark da müşterilerin kullanımına sunuluyor.

Ofisleri de olacak
Axis İstanbul, çok fonksiyonlu bir yaşam kompleksi olarak planlandı. Alışveriş Merkezi’ne ek olarak Ağustos ayında faaliyete geçecek olan A+ 195 ofis, yaklaşık bin 500 beyaz yakalıya ev sahipliği yapacak. Ece Türkiye, Axis İstanbul’un konsept optimizasyonunu, kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlendi.

Yönetim Ece’ye emanet
AVM sektörünün deneyimli ismi ECE Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Nuri Şapkacı konuyla ilgili şunları söyledi:

“Axis İstanbul, kapsamlı bir kentsel dönüşümün yaşandığı Eyüp’ün yeni çekim merkezi olacak. İstanbul’un hızla gelişen bu bölgesinde büyük potansiyel görüyoruz. Bu potansiyeli ve geniş çekim alanını göz önünde bulundurarak tanınmış, her zevke hitap edebilecek markalar, çok çeşitli gastronomi konseptleri, eğlence alternatifleri ile dengeli ve kaliteli bir marka karması oluşturduk. Projenin stratejik anlamda önemli konumunu ve kolay ulaşım olanaklarını temel aldık. Şehrin merkezinde, ziyaretçilerin ferah ve modern bir ortamda gündelik ihtiyaçlarını tek çatı altında yorulmadan, hızlı bir şekilde karşılayabilecekleri, fonksiyonel bir alışveriş ve buluşma noktası ortaya çıkardık. Axis İstanbul, bu özellikleri ile ailelere, yakın çevredeki ofis çalışanlarına ve her yaştan ziyaretçilerine konforlu bir alışveriş deneyimi sunacak.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri