Şehzade Market 27’nci mağazasını açtı

21 Mayıs 2015 Perşembe

Şehzade Market’in 27’nci mağazası Kayseri’de Ziya Gökalp - Yenidoğan Mahallesi’nde faaliyete başladı

sehzade-market-27nci-magazasini-acti

600 metrekare satış alanı, 3 yazarkasa ve 20 personeliyle bölge halkına hizmet veren mağaza, 7 bin çeşit ürünle ziyaretçilerini karşılayacak.

Açılışı Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici ve bölge halkının yoğun katılımıyla gerçekleşen mağaza, bölge halkının bütün ihtiyaçlarını rahatlıkla tedarik edebileceği ürün çeşitliliğiyle hizmete sunuldu.

Unlu mamuller reyonuna kurulan pişirme ocağıyla günün her saatinde taze ve sıcak ürünlere ulaşma imkânı bulunan mağazada ürün çeşitliliği ön planda tutularak müşterilerin bütün ihtiyaçlarının karşılanması hedeflendi. Geri dönüşüm özelliğine sahip malzemeler kullanılarak yenileme çalışmaları yapılan, led gün ışığı aydınlatma sistemleri kullanılarak aydınlatılan mağazada enerji tüketimi yüzde 10 oranında azaltıldı.

Şehzade Marketler yönetim kurulu başkanı Selahattin Kılıç, Kayseri’de marketçiliğe yeni bir bakış açısı getirdiklerini tüm Kayseri’yi Şehzade kalitesi ile tanıştırmayı, müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyata ulaştırmayı hedeflediklerini ve bu konuda çalışmalarının devam edeceğini iletti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri