Şehzade Market 29’uncu mağazasıyla hizmette

17 Mayıs 2016 Salı

Kayserinin en büyük yerel zinciri olan şehzade market yeni yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor

sehzade-market-29uncu-magazasiyla-hizmette

Kayseri’nin yerel market zinciri Şehzade Market, 29’uncu mağazasını Yeniköy Mahallesi’nde açtı. Açılışı Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici,  Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ve bölge halkının yoğun katılımıyla gerçekleştirilen seher şubesi 2 bin 500 metrekare toplam alan bin 500 metrekare satış alanı 250 araçlık açık otopark 4 kasa ve 25 personeliyle bölge halkına hizmet vermeye başladı. Yeni nesil aydınlanma sistemleri ve yeni bir konsept ile dizayn edilen mağazada toplam 18 bin kalem ürün bölge halkının hizmetine sunuluyor.


Açılış konuşmasını gerçekleştiren Şehzade Grup Yönetim Kurulu başkanı Selahattin Kılıç, firmanın ticari geçmişinden bahsederek ilk kurulduğu günden bu güne kadar olan gelişimini anlattı. Ticari hayatına 1997 yılında 40 metrekare mağaza ve 2 personel ile başlayan grup şirketinin bugün 29 mağazası ile perakende alanında Kayseri’de zirvede olduğunu, grup şirketlerinden Şehzade İnşaatın yapmış olduğu projeler ile inşaat sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ettiğini ve en son yapmış olduğu 700 dairelik Şehr-i Sultan projesiyle inşaat sektöründe de hizmet verdiği bölgede sayılı firmaların arasına girdiğini iletti.


2016 yılı mart ayında yeni lojistik merkezi çalışmasını tamamlayıp 18 bin metrekare açık alan 12 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu lojistik merkezine taşınan şehzade grup sektörde gücüne güç katarak ilerlemeye devam ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri