Şehzade Market büyümeye devam ediyor

20 Haziran 2014 Cuma

Kayseri’de hizmet veren Şehzade Market, geçtiğimiz günlerde Hürriyet Mahallesi'nde 24’üncü şubesini hizmete soktu

sehzade-market-buyumeye-devam-ediyor

Şehzade Market 24’üncü şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Market, 7 bin çeşit ürünüyle 800 metrekare satış alanında 3 yazarkasa ve 20 personeliyle bölge halkına hizmet vermeye başladı.

Marketin açılışı Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Belediye meclisi üyeleri ve bölge halkının yoğun katılımıyla gerçekleşti. Mağaza, bölge halkının bütün ihtiyaçlarını rahatlıkla tedarik edebileceği ürün çeşitliliğiyle hizmete sunuldu.

Unlu mamuller reyonuna kurulan pişirme ocağıyla günün her saatinde taze ve sıcak ürünlere ulaşma imkânı sunan mağazada ürün çeşitliliği ön planda tutularak müşterilerin bütün ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor.

Geri dönüşüm özelliğine sahip malzemeler kullanılarak yenileme çalışmaları yapılan, led  gün ışığı aydınlatma sistemleri kullanılarak aydınlatılan mağazada enerji tüketimi  yüzde 10 oranında azaltıldı.

Şehzade Marketler yönetim kurulu başkanı Selahattin Kılıç, Kayseri’de marketçiliğe yeni bir bakış açısı getirdiklerini tüm Kayseri’yi Şehzade kalitesi ile tanıştırmayı, müşterilerine kaliteli ürünleri en uygun fiyata ulaştırmayı hedeflediklerini ve bu konuda çalışmalarının devam edeceğini iletti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri