Şehzade Mustafa My Forum’da "küçük ninja" oldu

02 Kasım 2012 Cuma

Marmara Forum içinde yer alan eğlence stüdyosu MyForum, Muhteşem Yüzyıl dizisinde şehzade Mustafa’nın çocukluğunu oynayan Yusuf Berkan Demirbağ’ı ağırladı. Yusuf Berkan, eğlence stüdyosunda "ninja savaşçısı" olup, meyvelerle savaştı

sehzade-mustafa-my-forumda-kucuk-ninja-oldu

MyForum Greenbox ile misafirlerini maceradan maceraya sürüklemeye devam ediyor. Winx kızları, Marmara Forum’un eğlence stüdyosu olan My Forum’da minik perileri bekliyor.

Son yılların en sevilen çizgi kahramanları olan Bloom, Stella, Flora ve diğer Winx perileriyle birlikte dans etmek isteyen çocuklara Marmara Forum’un eğlence stüdyosu olan My Forum, greenbox ile çok özel bir fırsat sunuyor. Çocuklar greenbox stüdyosunda dans ediyor, bu eğlenceli görüntüler yıllar boyunca saklanacak hoş bir anıya dönüştürülüyor.

Diğer taraftan futbol dünyasının efsane yıldızı Luis Figo da, Marmara Forum’un eğlence stüdyosu My Forum’da futbolsever minikleri bekliyor. Futbola meraklı çocuklar, My Forum’un greenbox stüdyosunda Figo ile paslaşabilir, trübünleri ayağa kaldıracak bir gole imza atabilir, bu keyifli anıyı yıllar boyunca saklayabilirler.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri